Безкоштовна доставка при замовлені від 7000 грн та оплаті онлайн
Безкоштовна доставка при замовлені від 7000 грн та оплаті онлайн
0-800-75-71-75 Безкоштовно зі всіх номерів
Підбір за фільтрами

Прогулянкові коляски зі спинкою 180 градусів

Ціна
Регулювання ручки
Складається з прогулянковим блоком
Кут нахилу спинки
Тип складання
Ширина колісної бази
Бампер
Для високих батьків
Для кого
Ексклюзивні
Колеса
Конструкція люльки
Оглядове віконце у люльці
Перекидна ручка
Переносна люлька
Регулювання спинки
Ручна поклажа
Цінова політика
Відгуки покупців
(5 з 5)

Кращих візочків роздільних для двійні поки ще не придумали. менеджеру окреме дякую за лояльність

(5 з 5)

Задоволені. Маневрена, велике посадкове та спальне місце. Дитині подобається і ній їздити. Амортизація дуже не погана. Гарно і плавно їде по вулиці. Рекомендую. Ціна дуже радує

(5 з 5)

Дякую магазину, оперативно відправили, все гарно, коляска вже служить нам, рекомендую магазин та цю коляску)

(5 з 5)

Легко зібрали, протестили на першу подорож містечком та поза ним, котиться добре, легко керується, хороший багажник. Поки використовую люлюку і автокрісло - стають на базу без проблем.

(5 з 5)

Чудова коляска, дуже зручна. Зібрала її сама за 5 хвилин, все дуже зрозуміло та легко. Брали для дитини вагою 21 кг, зріст 101 см. Сидіти та лежати зручно. Для прогулянок чудово. Для подорожей великувата дещо у складеному вигляді

(5 з 5)

Нарешті руки до йшли написати відгук. Придбала такий візок 19.04 і дуже задоволена. Я дуже вдячна консультанту в магазині, який мені допоміг обрати цей візок, бо я приїхала з chicco activ3 і мені потрібен був візок легший, але з гарною амортизацією і маневреністю. Бо якось мені в руки дали карелло, то вона одразу в мене почала перевертатись, передні колеса довго думали перед тим як повертати. І так: капюшон чудовий і великий, тканина це щось неймовірне, приємна на дотик і головне не промакає від дощу (про дощовик можна забути!) протирається легко серветкою, я брала в світлому кольорі «олива» і взагалі немає ніяких проблем, навпаки на літо краще. Основна частина візка також з такої тканини, матрасик чудовий, одна сторона наче флісова ( там де листя і тукан) а інша темна- більш на додик натуральна. Але я замовила мусліновий на літо окремо під замовлення в інстаграмі. Головне це амортизація на усіх 4 колесах чим вона трохи краща за чіку. Бо там на передньому не було амортизації і це відчувалось на бровках особливо, треба було піднімати постійно, а тут- ні, якщо не висока, візок сам заїжджає. Кошик зручний і сумка шопер теж. І батьківська ручка регулюється що дуже важливо, не тільки для мого комфорту, а і у деяких ліфтах (у поліклініках) . Якщо їхати по дорозі де каміння залите бетоном, то дребежить трохи ( там будь-який візок буде так , окрім тих що на надувних колесах) Можна легко проїхати на задніх колесах цю страшну частину дороги да і все. Причому дитині комфортно. Габарити теж зручні, мені так взагалі, та чіка ніде не влазила , а ця і в ліфт, і в двері вузькі, і по рельсам, що на сходах, з будинку за задніх колесах я спускаю і піднімаю разом з дитиною цей візок . Я задоволенна. Єдине мабуть це складання, нажаль тримаючи дитину на руках , однією рукою не вийде ( і треба щоб кошик був порожній) Але це не суттєво , бо для компактного складання існують інші візки. Чому еспіро- а тому що заднє вентиляційне віконце! На літо в спеку , десь на природі поспати. Відмічу якість сіточки! Неймовірно. Дякую.

(5 з 5)

Гарна коляска для двійні або погодок, через перехідник можна поставити люльку від авто крісла

(5 з 5)

Купили даний візочок з рекомендації консультанта офлайн-магазину у Дніпрі і не прогадали - модель покрила абсолютно усі наші запроси (майже повне горизонтальне положення, регулювання висоти положення батьківської ручки, прохідність на різних дорогах). Візочок відмінно показав себе на поганих дорогах та навіть на досить засніжених маршрутах. Не можу відзначити глибокий капор із зручним оглядовим віконцем.

(5 з 5)

Коляска супер. Повністю виправдала слова консультанта, що це "джип і всюдихід серед колясок". Головний плюс в тому, що вона легко їздить всюди і по дорозі асфальті,і по польовій дорозі, і по камінню і по газону. Легко маневрується. Купляли для другої дитини, то старший часто "сідав" у багажник і легко везла двох дітей. Так, коляска можливо важка в порівнянні з іншими фірмами, але завдяки тому вона міцна, стійка і всюдипроїжджаюча. Особисто ми живемо в приватному будинку, то жодного разу не приходила думка, що вона важка у користуванні чи транспортуванні. Дуже красива і ефектна з вигляду ( у нас був колір fossil grey). Люлька теж дуже класна, реально велика якщо порівнювати з люльками інших фірм, але особисто нами була у користуванні лише півроку( малюк народився весною богатирем 4+кг, то на зиму в комбінзоні ледь вміщався). Всі характеристики відповідають дійсності. Загалом коляска дорога в ціні, але це повністю виправдовується під час використання, вона варта тих грошей. Негативні моменти,що запам'ятались за майже два роки користування коляскою це 1) двічі пробивали колесо (це явно вина не виробника, вперше клеїли на сто, вдруге чоловік сам вдома) 2) коли почались користуватись візочком то не одразу відрегулювала ремені безпеки під дитину, тому вони дуже "натерли" шию дитини. Після цього такі ситуації не повторювались. Реально ніколи не залишала раніше відгуків, але окремо хочу висловити подяку працівникам магазину Автокрісла , що у ТЦ Спартак у Львові. Хлопці молодці, щоразу гарно консультували ( мабуть тричі приходила в магазин придивлятись до колясок), надавали поради. Фактично за їхніми рекомендаціями ми зупинились на даній моделі. Коляску замовляла по інтернету бо хотіла смарагдового кольору який побачила в інтернеті, проте інтернет магазин спочатку підтвердив моє замовлення, а кілька днів після цього "замінив" на сірий колір, бо смарагдовий хоч і був наявний на момент замовлення в інтернет магазині,але фізично хтось у залишив завдаток за нього у магазині іншого міста. Тобто, якби одразу знала про відсутність візочка в смарагдовому кольорі, то одразу б купила у Львові після гарного обслуговування консультантів. Додам, що по інтернету підбирала аксесуари з наявних в інтернет магазині, але консультанти Автокрісел ТЦ Спартак з власної ініціативи допомогли підібрати аксесуари до коляски кращі,чим я замовила по інтернету ( які більше пасували по кольору до нашого візочка). Молодці хлопці. Дякую❤️

(5 з 5)

Я Вам дуже сильно дякую, що виручили мене і в терміновому порядку вислали коляску? Так як спочатку замовила на іншому сайті, а вони мене підвели... Вона перевершила мої очікування ❤️ компактна, дуже стильна, колір неймовірний. Для подорожей в самий раз ?

(5 з 5)

Вчора придбали колясочку. Це саме те, що ми шукали: легка, маневрена, має великий капюшон, який надійно захищає дитинку від вітру, а також має хорошу систему амортизації. Окремо заслуговує подяки персонал магазину avtokrisla (Львів, ТЦ Фабрік) за допомогу у виборі коляски. Продавці компетентні, ввічливі. Дякую.

(5 з 5)

Вчора отримали коляску, вона просто ідеальна! Зручна, маневрена, легка, стильна. Все сподобалось, сервіс швидкий , рекомендуємо!)

(5 з 5)

Коляска очень легкая. Едет легко, управляется одной рукой, регулируется спинка и подножка. Складывается просто. Ткань легко чиститься. Колеса хорошего диаметра, по неровностям дороги отлично проезжает. Довольна покупкой.

(5 з 5)

Коляской пользуюсь с октября. Она очень мягкая и маневренная. Колеса отлично едут по снегу и по нашим не совсем ровным дорогам. Прогулка продумана до мелочей, удобная и комфортная. Хороший капюшон, регулируемая подножка и спинка. Ткань водоотталкивающая, поэтому если неожиданно попасть под дождь можно не бояться, что ребенок будет мокрым. Удачная модель.

(5 з 5)

Коляской довольна на все 100. Капюшон огромный даже при опущенной полностью спинке. Бампер легко отстёгивается. Вместительная корзина с удобным доступом к ней. Отличные, большие, проходимые колеса. Удобный тормоз. При ходьбе не цепляешся ногами за перекладину. У спинки хорошее вертикальное положение, ребенку удобно сидеть и полностью горизонтальное для сна. Подножка тоже регулируется. Складывается быстро и просто. Ткань водоотталкивающая и приятная на ощупь, легко чистится. Аксессуары все докупаются отдельно, но с другой стороны без многих я обошлась в принципе, и даже если бы они были в комплекте наверное и не пользовалась бы.

(5 з 5)

скажіть будь ласка яка ширина сидіння?

(5 з 5)

Купила візок кілька місяців тому. Він ДУЖЕ красивий, зручний, спальне місце велике, чудова амортизація, тканина приємна і водовідштовхуюча. Капішон гарно захищає від сонця. Величезна корзина, телескопічна ручка і підстаканник дуже мене виручають. Недоліки: важка, широке шасі.

(5 з 5)

Коляска проходимая по любой дороге. Поэтому кто планирует всюду проезжать при этом не тратить нервы, то советую смотреть Смайл 3. Колеса довольно большие, поворотные, плотная ткань, хорошо защищает, но при этом не парит летом. Ручка регулируется. Несмотря на то что коляска выглядит мощно и с довольно большими шасси - складывается легко и буквально несколькими движениями. Надо брать!

(5 з 5)

Очень стильная и удобная коляска. Мягкий ход, удобная в использовании, прогулочный блок можно ставить и к себе и от себя, глубокий капюшон, есть амортизация. Отличная корзина для покупок, приятная эко-кожа на бампере и ручке. Очень довольна покупкой.

(5 з 5)

Если ищете универсальную, проходимую коляску с люлькой и удобной прогулкой, то BRITAX ROMER SMILE III для Вас. Места в коляске достаточно, то-есть для зимних деток подойдет отлично. Есть большой капор, который укроет от ветра или солнышка. Для сна спинка в Smile III раскладывается. Корзина в этой модельке большая, сложить можно все. Сама коляска складывается компактно и квартире много места не занимает. Качество всех материалов очень понравилось, соответствует своей цене. Недостатков пока не нашла.

Які Коляски найдорожчі і відносяться до преміум сегменту?

Скільки коштують Коляски?

Діапазон цін від 0 грн до 71300 грн. Наприклад, можна придбати різні моделі: Прогулянкова коляска Easywalker Jackey2 FULL (Midnight Black), Універсальна коляска 2 в 1 Anex IQ (Richi), Прогулянкова коляска Bebetto Nico Estilo (03)