Безкоштовна доставка при замовлені від 7000 грн та оплаті онлайн
Безкоштовна доставка при замовлені від 7000 грн та оплаті онлайн
0-800-75-71-75 Безкоштовно зі всіх номерів
Підбір за фільтрами

Прогулянкова коляска з шириною колісної бази від 50 см до 60 см

Ціна
Регулювання ручки
Складається з прогулянковим блоком
Кут нахилу спинки
Ширина колісної бази
Бампер
Для високих батьків
Ексклюзивні
Колеса
Конструкція люльки
Оглядове віконце у люльці
Особливості
Перекидна ручка
Переносна люлька
Регулювання спинки
Ручна поклажа
Цінова політика
Відгуки покупців
(5 з 5)

Задоволені. Маневрена, велике посадкове та спальне місце. Дитині подобається і ній їздити. Амортизація дуже не погана. Гарно і плавно їде по вулиці. Рекомендую. Ціна дуже радує

(5 з 5)

Дякую магазину, оперативно відправили, все гарно, коляска вже служить нам, рекомендую магазин та цю коляску)

(5 з 5)

Легко зібрали, протестили на першу подорож містечком та поза ним, котиться добре, легко керується, хороший багажник. Поки використовую люлюку і автокрісло - стають на базу без проблем.

(5 з 5)

Придбали цей візочок,користуємось близько місяця і я дуже задоволена. Тільки як придбала ,вирішила на просторах інтернету почитати відгуки за цю модель,мій шок в шоці - більшість негативних ,скаржились на неякісну тканину,що капюшон розлізся через місяць,на те ,що мало місця ,що то не для великих дітей і того подібне. Але мої переживання не справдились ,тканина хорошої якості ,дитина моя в 8 міс.важить близько 10кг,місця вдосталь,колеса великі ,проходять крізь бездоріжжя ,а там де проживаємо дороги в жахливому стані. Складається дуже легко і розкладається. Зручні магнітні ремені безпеки. Керувати візочком дуже легко,маневрений,амортизація хороша. Пересіли з Espiro Yoga- також дуже задоволені,жодних нарікань. Дуже подобається бренд Espiro ціною і якістю.

(5 з 5)

Нарешті руки до йшли написати відгук. Придбала такий візок 19.04 і дуже задоволена. Я дуже вдячна консультанту в магазині, який мені допоміг обрати цей візок, бо я приїхала з chicco activ3 і мені потрібен був візок легший, але з гарною амортизацією і маневреністю. Бо якось мені в руки дали карелло, то вона одразу в мене почала перевертатись, передні колеса довго думали перед тим як повертати. І так: капюшон чудовий і великий, тканина це щось неймовірне, приємна на дотик і головне не промакає від дощу (про дощовик можна забути!) протирається легко серветкою, я брала в світлому кольорі «олива» і взагалі немає ніяких проблем, навпаки на літо краще. Основна частина візка також з такої тканини, матрасик чудовий, одна сторона наче флісова ( там де листя і тукан) а інша темна- більш на додик натуральна. Але я замовила мусліновий на літо окремо під замовлення в інстаграмі. Головне це амортизація на усіх 4 колесах чим вона трохи краща за чіку. Бо там на передньому не було амортизації і це відчувалось на бровках особливо, треба було піднімати постійно, а тут- ні, якщо не висока, візок сам заїжджає. Кошик зручний і сумка шопер теж. І батьківська ручка регулюється що дуже важливо, не тільки для мого комфорту, а і у деяких ліфтах (у поліклініках) . Якщо їхати по дорозі де каміння залите бетоном, то дребежить трохи ( там будь-який візок буде так , окрім тих що на надувних колесах) Можна легко проїхати на задніх колесах цю страшну частину дороги да і все. Причому дитині комфортно. Габарити теж зручні, мені так взагалі, та чіка ніде не влазила , а ця і в ліфт, і в двері вузькі, і по рельсам, що на сходах, з будинку за задніх колесах я спускаю і піднімаю разом з дитиною цей візок . Я задоволенна. Єдине мабуть це складання, нажаль тримаючи дитину на руках , однією рукою не вийде ( і треба щоб кошик був порожній) Але це не суттєво , бо для компактного складання існують інші візки. Чому еспіро- а тому що заднє вентиляційне віконце! На літо в спеку , десь на природі поспати. Відмічу якість сіточки! Неймовірно. Дякую.

(5 з 5)

Брала Jackey 2xl Pearl Taupe в кінці березня. Приїхала до фізичного магазину, зустріли, допомогли піднятись на ліфті,бо була з візочком. Все детально розповіли та показали. Сумнівів не було, хотіла саме цей візочок. Маневреність, амортизація-топ! Так, вона не з легких серед прогулянок, але вона того варта! Задоволена на всі 100% як покупкою,так і персоналом. Ще й допомогли спуститись назад. Молодці! Так тримати!

(5 з 5)

Купили даний візочок з рекомендації консультанта офлайн-магазину у Дніпрі і не прогадали - модель покрила абсолютно усі наші запроси (майже повне горизонтальне положення, регулювання висоти положення батьківської ручки, прохідність на різних дорогах). Візочок відмінно показав себе на поганих дорогах та навіть на досить засніжених маршрутах. Не можу відзначити глибокий капор із зручним оглядовим віконцем.

(5 з 5)

Коляска супер. Повністю виправдала слова консультанта, що це "джип і всюдихід серед колясок". Головний плюс в тому, що вона легко їздить всюди і по дорозі асфальті,і по польовій дорозі, і по камінню і по газону. Легко маневрується. Купляли для другої дитини, то старший часто "сідав" у багажник і легко везла двох дітей. Так, коляска можливо важка в порівнянні з іншими фірмами, але завдяки тому вона міцна, стійка і всюдипроїжджаюча. Особисто ми живемо в приватному будинку, то жодного разу не приходила думка, що вона важка у користуванні чи транспортуванні. Дуже красива і ефектна з вигляду ( у нас був колір fossil grey). Люлька теж дуже класна, реально велика якщо порівнювати з люльками інших фірм, але особисто нами була у користуванні лише півроку( малюк народився весною богатирем 4+кг, то на зиму в комбінзоні ледь вміщався). Всі характеристики відповідають дійсності. Загалом коляска дорога в ціні, але це повністю виправдовується під час використання, вона варта тих грошей. Негативні моменти,що запам'ятались за майже два роки користування коляскою це 1) двічі пробивали колесо (це явно вина не виробника, вперше клеїли на сто, вдруге чоловік сам вдома) 2) коли почались користуватись візочком то не одразу відрегулювала ремені безпеки під дитину, тому вони дуже "натерли" шию дитини. Після цього такі ситуації не повторювались. Реально ніколи не залишала раніше відгуків, але окремо хочу висловити подяку працівникам магазину Автокрісла , що у ТЦ Спартак у Львові. Хлопці молодці, щоразу гарно консультували ( мабуть тричі приходила в магазин придивлятись до колясок), надавали поради. Фактично за їхніми рекомендаціями ми зупинились на даній моделі. Коляску замовляла по інтернету бо хотіла смарагдового кольору який побачила в інтернеті, проте інтернет магазин спочатку підтвердив моє замовлення, а кілька днів після цього "замінив" на сірий колір, бо смарагдовий хоч і був наявний на момент замовлення в інтернет магазині,але фізично хтось у залишив завдаток за нього у магазині іншого міста. Тобто, якби одразу знала про відсутність візочка в смарагдовому кольорі, то одразу б купила у Львові після гарного обслуговування консультантів. Додам, що по інтернету підбирала аксесуари з наявних в інтернет магазині, але консультанти Автокрісел ТЦ Спартак з власної ініціативи допомогли підібрати аксесуари до коляски кращі,чим я замовила по інтернету ( які більше пасували по кольору до нашого візочка). Молодці хлопці. Дякую❤️

(5 з 5)

Я дуже задоволена покупкою , візочок маневрений , хороша амортизація , вмістка корзина . Великим плюсом є, що можна зняти верхні ремні і пристібати дитину тільки за низ . Капішон глибокий. Коли сидяче положення то є місце для телефону ,водички чи серветок, за дитячою спинкою . Для сну місця достатньо . В комплекті від офіційного представника нам поклали ліхтарик на руль , дощовик і москітну сітку , окремо купували руль, і тримач для телефону. Дуже цим всім задоволені , адже дощовик і москітна сітка кріпиться добре і надійно . Ліхтарик виявився дуже зручним коли на вулиці темно і він гарно освічує дорогу . В принципі візочок не є важким , я його спускала з дитиною по сходах на задніх колесах постійно , так само і підіймала . Зараз дитині 1,3 і вона сама спускається і підіймається , а ззаду неї я спускаю візочок на колесах і це набагато легше ніж з минулим візком який важив 13 кг. Також з плюсів це легке складання, хоча я не зразу розібралася як це робити . В нас чорний візочок , з мінусів це марка тканина , і капішон часто вимазується , але з плюсів це те шо тканина легко миється вологою серветкою. Також цей візочок однозначно для високих батьків . З ростом 160-165 вам буде не зручно везти бо ручка висока . В мене ріст 175, мені якраз комфортно:)

(5 з 5)

Коляска очень легкая. Едет легко, управляется одной рукой, регулируется спинка и подножка. Складывается просто. Ткань легко чиститься. Колеса хорошего диаметра, по неровностям дороги отлично проезжает. Довольна покупкой.

(5 з 5)

Коляской пользуюсь с октября. Она очень мягкая и маневренная. Колеса отлично едут по снегу и по нашим не совсем ровным дорогам. Прогулка продумана до мелочей, удобная и комфортная. Хороший капюшон, регулируемая подножка и спинка. Ткань водоотталкивающая, поэтому если неожиданно попасть под дождь можно не бояться, что ребенок будет мокрым. Удачная модель.

(5 з 5)

Коляской довольна на все 100. Капюшон огромный даже при опущенной полностью спинке. Бампер легко отстёгивается. Вместительная корзина с удобным доступом к ней. Отличные, большие, проходимые колеса. Удобный тормоз. При ходьбе не цепляешся ногами за перекладину. У спинки хорошее вертикальное положение, ребенку удобно сидеть и полностью горизонтальное для сна. Подножка тоже регулируется. Складывается быстро и просто. Ткань водоотталкивающая и приятная на ощупь, легко чистится. Аксессуары все докупаются отдельно, но с другой стороны без многих я обошлась в принципе, и даже если бы они были в комплекте наверное и не пользовалась бы.

(5 з 5)

Коляска проходимая по любой дороге. Поэтому кто планирует всюду проезжать при этом не тратить нервы, то советую смотреть Смайл 3. Колеса довольно большие, поворотные, плотная ткань, хорошо защищает, но при этом не парит летом. Ручка регулируется. Несмотря на то что коляска выглядит мощно и с довольно большими шасси - складывается легко и буквально несколькими движениями. Надо брать!

(5 з 5)

Очень стильная и удобная коляска. Мягкий ход, удобная в использовании, прогулочный блок можно ставить и к себе и от себя, глубокий капюшон, есть амортизация. Отличная корзина для покупок, приятная эко-кожа на бампере и ручке. Очень довольна покупкой.

(5 з 5)

Если ищете универсальную, проходимую коляску с люлькой и удобной прогулкой, то BRITAX ROMER SMILE III для Вас. Места в коляске достаточно, то-есть для зимних деток подойдет отлично. Есть большой капор, который укроет от ветра или солнышка. Для сна спинка в Smile III раскладывается. Корзина в этой модельке большая, сложить можно все. Сама коляска складывается компактно и квартире много места не занимает. Качество всех материалов очень понравилось, соответствует своей цене. Недостатков пока не нашла.

(5 з 5)

Пользуемся коляской давно и часто. Легкая в пользовании и управлении. Удобный двусторонний тормоз, обувь не пачкается и не царапается. Жаль, что не регулируется по высоте ручка, но я к этому привыкла довольно быстро. Коляска очень маневренная, влезает в любой лифт, для кого этот момент важен. Очень радует огромная корзина для покупок, загружаю ее битком, что значительно облегчает мне жизнь:) Очень нравится большой капюшон, опускается почти полностью, поэтому ребенок спит спокойно даже на солнце. Коляска выдержала двоих детей. Хорошее качество. Очень довольна покупкой, посоветовала сестре, она тоже очень довольна. В общем рекомендую однозначно!

(5 з 5)

Легкая, для своих внешних параметров. Для прогулочной коляски достаточно хорошие и большие колеса с амортизацией на переднем колесе. Едет тихо. Маневренная, очень легко управляется, можно катать одной рукой. Полноценный капюшон, защищает малыша и от солнца, и от дождя, и от снега, и от посторонних взглядов, если хотите)) Наличие бампера. Достаточно большая и вместительная корзина для продуктов. Занимает мало места и в сложенном и в разложенном виде. Складывается сидением внутрь! Регулируемая спинка, причем регулируется очень плавно и тихо, что важно, когла малыш уснул. Довольно узкая колесная база, проедет везде. Спасибо за доставку.

(5 з 5)

Идеальная коляска. Самая лучшая, самая удобная и самая красивая. Лёгкая, хорошо едет, ткань красивая, плотная. Есть амортизация, удобный тормоз. Широкое сиденье, бампер удобный. Открытый доступ к корзине для покупок.

(5 з 5)

Очень долго выбирала коляску, перечитала много отзывов и остановилась на valco baby snap 3 trend. Покорил ее вес и маневренность. Шикарный капюшон и легко регулируется спинка и подножка. Вначале смущал небольшой наклон сиденья, но на практике оказалось что зря. Ребенку удобно сидеть.

(5 з 5)

Лучшая коляска, счастлива, что купила именно ее. Очень сдержанный стиль, нет ничего наляпистого. Складывается книжкой быстро. Огромный капюшон, для меня это важный момент. Всегда пользуюсь поворотным передним колесом, никогда не фиксирую, коляска маневренная и легко управляется. Вместительная корзина. Тормоз удобный.

Які Коляски найдорожчі і відносяться до преміум сегменту?

Скільки коштують Коляски?

Діапазон цін від 0 грн до 71300 грн. Наприклад, можна придбати різні моделі: Універсальна коляска 2 в 1 Osann Juntos (Coal), Універсальна коляска 2 в 1 Anex Mev (Ditto), Універсальна коляска 2 в 1 Roan Ivi (Sesame)