Безкоштовна доставка Новою поштою при замовленні від 5000 грн та оплаті онлайн
0-800-75-71-75 Безкоштовно зі всіх номерів
Підбір за фільтрами

Як обрати коляску на осінь-зиму?

1 cічня 2008 2139

Як вибрати коляску на осінь?


Чекаючи народження дитини восени, кожна майбутня мама вже починає замислюватися про те, в якій колясці маляті буде тепліше. Яка НЕ ​​намокне, не пропустить вітер і звичайно ж зможе всюди проїхати. У статті «Як обрати коляску для новонародженого?» ми розповідали основні моменти на що варто звернути увагу при виборі коляски. Зараз же ми більш детально розглянемо якими характеристиками повинна володіти коляска, орієнтована на холодну пору року.
 

Шасі і колеса

  • Для початку давайте звернемо увагу на шасі і колеса. Щоб вам було комфортно долати будь-які перешкоди (будь то листя або снігові замети) колеса повинні бути одинарними, діаметром не менше 15-17-ти см. У деяких моделях так само можна зустріти і грязевідводи. Вони розташовані на пару сантиметрів вище задніх коліс і в разі налипання снігу або бруду, все сміття буде зчищатися об них.

У разі використання колясок зі спареними (подвійними) колесами в зимовий час ви ризикуєте зіткнутися з заїданням коліс. Так як між ними буде постійно забиватися сніг, що призведе до скрутної їзді.

  • Наступний пункт є не обов'язковим, але його наявність зробить ваші прогулянки ще комфортніше. Це надувні колеса! Вони мають кращу прохідність і м'якість ходу. А наявність протекторів на них усуває прослизання та робить зчеплення з поверхнею ще кращим.

Але чим масивніше колеса, тим більше вага усієї коляски. І якщо вам необхідно вибрати найлегший варіант, нічого страшного якщо колеса будуть поліуретанові. Щоб відчувати себе комфортно під час їзди - головне дотримуватися потрібного діаметру.

  • Останнє на що варто звернути увагу - це амортизація. На передніх колесах вона називається «шокової». Наприклад, якщо ви врізалися переднім колесом в перешкоду, воно трохи амортизує назад і пом'якшує зіткнення. Але основну тряску під час їзди згладжує амортизація саме на задніх колесах (або центральна, яка розташована на самій рамі коляски, під люлькою)

 

 

Люлька

  • Внутрішні габарити люльки - це основний параметр вибору коляски для холодної пори року. Ходить міф, що для зими треба підібрати найбільшу, метрову люльку. Щоб дитині не було тісно в усіх комбінезонах і покривала. Насправді габаритів 75 см х 35 см буде цілком достатньо для комфортного спокою малюка. Адже сучасний зимовий одяг для дітей давно вже перестав бути громіздким та об'ємним, як раніше.

 

  • Подовжені козирки і бортики однозначно прийдуться до нагоди. Але варто розуміти, що ці елементи не є зігріваючими. Вони призначені для захисту від вітру, дощу та снігу (так як текстиль практично у всіх сучасних колясках - водовідштовхувальний). З цього можна зробити висновок, що якщо коляска вам сподобалася, але її люлька досить відкрита, то на допомогу вам прийде звичайний дощовик. Він так само не пропустить всередину люльки вітер і вологу. Єдине, що його доведеться постійно брати з собою і вчасно одягати.

 

Аксесуари
У холодний період часу вам знадобиться теплий конверт для малюка. Внутрішня частина, яка прилягає до дитини, виконана з флісу (або з бавовни), а зовнішня - брезентова, щоб не пропускати вітер і вологу. Конверт - це як раз той самий ідеальний варіант, який і не є занадто габаритними і забезпечує необхідні тепло і комфорт дитині. Дощовик, про який йшла мова вище, теж відноситься до «must_have» аксесуарів для зими. Так само не варто забувати і про власний комфорт і затишок. Для цього виробники придумали зимові муфти. Це великі об'ємні рукавиці, які кріпляться на ручку коляски. Це зручно, так як коли ви везете коляску ваші руки знаходяться в теплі, а коли треба погодувати малюка або відповісти на телефонний дзвінок вам просто треба витягти їх з муфти, а вона залишиться прикріпленною до ручки коляски.

 

Висновок

  • Зважаючи на всі перераховані вище поради, ми можемо виділити пару типів колясок. Перший віднесемо до польських/литовських виробників. Ці країни знаходяться в безпосередній близькості до нас і виробляють коляски, орієнтовані саме для нашого ринку. Такі бренди як Anex, Adamex, Tuttis-Zippy, Bebe-mobile та інші, вже давно зарекомендували себе у нас в країні. Вони володіють всіма перерахованими вище властивостями і характеристиками, доступною ціною і гарною базовою комплектацією аксесуарів. Ваговий діапазон у них починається від 13-ти кілограм. Ціни на них варіюються від 8 000 до 19 000 тисяч гривень (без урахування лімітованих колекцій, ціна яких може доходити до 30 000 тисяч).

 

 

  • До другого, ми віднесли коляски від будь-яких інших виробників, які потрапляють в діапазон ціни колясок першого типу. З огляду на всі вимоги, вони будуть важити не менше 13 - 16 кг. Якщо ж вам вага дуже критична, можна підібрати варіанти 9 - 12 кг, але НЕ менше. У таких брендів як Cam, Britax, ABC Design, Hauck є відмінні варіанти саме на зимовий період і за хорошою ціною. Але варто пам'ятати, що базовою комплектацією у вигляді сумки, дощовика і москітної сітки, мають здебільшого польські/литовські коляски. Аксесуари для більшості інших брендів звичайно теж доступні, але їх треба докуповувати окремо. Тому купуючи коляску без будь-якої комплектації, будьте готові до придбання додаткових аксесуарів і додавайте ще до її вартості від 1500 до 4000 тис.

 

 

  • Третій варіант - це коляски преміум класу. Максимально збалансовані по вазі функціоналу і якості. До їх числа можна віднести такі бренди як: Hartan, Joolz, Peg-Perego, Inglesina, Cybex, Easy Walker. Коляски такого типу, як правило, або вже укомплектовані аксесуарами повністю або ж все потрібно докуповувати окремо. Заради справедливості, варто відзначити, що у деяких брендів, що належать до другого типу, теж є моделі, з лінійки Premium - Cam Techno Soul 4SEASONS‎ та Britax Go Next 2. Ціни на такі коляски варіюються від 24 000 тис і вище.