Безкоштовна доставка Новою поштою при замовленні від 5000 грн та оплаті онлайн
0-800-75-71-75 Безкоштовно зі всіх номерів
Підбір за фільтрами

Як обрати коляску для двійні?

26 березня 2020 5558

 

Народження двох діток - це радісна подія, яка вимагає зовсім інший підхід у всіх побутових справах. Як у вихованні, так і у всіх інших питаннях. І перше з чим ви зіткнетеся - це вибір коляски для двійні. Іноді батьки двійнят замислюються про покупку двох звичайних «одинарних» колясок. Їх кількість в рази більше і здається, що вибрати простіше. Але варіант використання двох окремих колясок все ж не такий зручний як повноцінна коляска для двійні. Для використання двох одинарних колясок потрібно двоє дорослих, адже поодинці вам точно не впорається. Звичайно, завжди можна придбати спеціальні сполучні кріплення, які допоможуть об'єднати дві одинарні коляски в одну, але кожен раз возитися з установкою таких пристосувань, та ще сумніватися в надійності їх фіксації - задоволення малоприємне. Виходить, що для комфортних прогулянок з двома дітками потрібна саме подвійна коляска. У цій статті ви дізнаєтеся які бувають коляски для двійні, в чому різниця і на що звернути увагу.

Які бувають коляски для двійні?

Спочатку коляски для двох дітей можна розділити за типом розташування блоків на два види:

  • Паралельні - коли сидіння розташовані пліч-о-пліч.
  • Послідовні - коли сидіння розташовані один за одним.

 

 

Паралельні

Коляски, блоки у яких розташовані одна біля одної. Зазвичай люльки і прогулянки в таких колясках трохи менше, ніж у одинарних, зроблено це для того, щоб не збільшувати і так немаленькі габарити. Ширина шасі у них може варіюватися від 75 см до 95 см (для моделей 2 в 1 і 3 в 1), тому перед покупкою коляски з таким розташуванням блоків дуже важливо розуміти, як і де ви будете її використовувати. Необхідно заміряти всі вхідні двері і ліфти, щоб переконатися в тому, що ви всюди зможете проїхати. Так само як і у одинарних моделей, блоки у них можуть бути механічними і текстильними. Коляски з текстильними блоками мають меншу вагу і компактніше в складеному вигляді, але при цьому ви не зможете посадити дітей обличчям до себе. Кут нахилу часто регулюється натяжними ременями і ви до сантиметра можете підібрати потрібне положення спинки. Моделі з механічними блоками більш важкі та громіздкі, але мають можливість перестановки сидінь обличчям до себе і від себе. Кут нахилу у них регулюється окремою кнопкою і має 3-4 положення.

З плюсів можна виділити:

  • діти перебувають на одному рівні і в рівному становищі;
  • стійка під час їзди;
  • відносно невелика вартість.

З мінусів:

  • через ширину шасі може проходить не в усі двері;
  • менш маневрена.

Послідовні

Цей тип колясок ще називають «паровозиком» адже блоки розташовані один за одним. У більшості випадків люльки і прогулянки мають стандартні габарити, схожі з звичайними одинарними моделями. Ширина шасі теж наближена до одинарних колясок і варіюється 50 см до 65 см, і проблем із заїздом в дверні отвори точно не повинно виникати. За рахунок того, що в ширину вони досить компактні, довжина у них буде більше (80 - 110 см), ніж у колясок з розташуванням блоків один біля одного. Але виробники колясок давно зрозуміли, що батьки шукають найкомпактніші і найлегші рішення і в зв'язку з цим навчилися робити досить мобільні моделі. Компактність досягається за рахунок розташування одного блоку над іншим у випадку з установкою колисок і максимально впритул один до одного у випадку з прогулянковими блоками. Коляски такого типу дуже популярні в Європі, де маленькі вулички і невеликі будівлі. У країнах СНД люди ще з обережністю дивляться на таке розташування блоків, але з кожним роком воно все більше набуває популярності. У більшості колясок такого типу прогулянкові блоки механічні та мають можливість встановлюватися в обидві сторони. З таким розташуванням це дуже зручна функція, адже можна посадити дітей лицем до лиця і їм точно не буде нудно під час прогулянки.

З перерахованих вище характеристик можна зробити висновок, що коляски для двійні з послідовним розташуванням блоків більш зручні та практичні, тому і користуються більшою популярністю у батьків.

З плюсів можна виділити:

  • діти можуть сидіти обличчям до обличчя;
  • більш зручні в управлінні;
  • відносно невеликі габарити.

З мінусів:

  • більша вага;
  • вища ціна.

 

Коляски 3 в 1

Будь-яка з перерахованих вище моделей буде ідеальною коляскою для новонародженої двійні. Але у сучасному світі ми дуже часто пересуваємося на автомобілі і єдиний безпечний спосіб перевезення дитини - це автокрісло. У більшості випадків коляски для двійні продаються комплектом 2 в 1 (2 люльки, 2 прогулянкових блоки і шасі) або як кожна комплектуюча окремо. Варіанти 3 в 1 (з автокріслами) зустрічаються досить рідко, тому якщо вам необхідно, щоб автокрісла встановлювалися на шасі коляски, потрібно заздалегідь дізнатися про наявність адаптерів і розуміти, які крісла будуть з ними сумісні. Якщо ж необхідність в установці крісел на шасі немає, ви завжди можете розглянути групу 0 + / 1 (з народження до 4 років). Крісла цієї групи досить громіздкі і не призначені для того, щоб переносити їх разом з дітьми. Але вони мають довгий термін експлуатації (4 роки) і постійно знаходяться у вас в автомобілі. Детальніше про те, як обрати автокрісло для новонародженого, ви можете прочитати в нашій статті.

 

Прогулянкові коляски для двійні

Коли дітки вже підросли і виникла необхідність в більш легкій і компактній колясці, на допомогу вам прийдуть прогулянкові моделі. У переважній більшості вони не мають можливості використання 2 в 1 або 3 в 1 і за рахунок цього мають досить невеликі габарити і більш компактну систему складання. Вони так само як і одинарні коляски поділяються на три типи складання:


І якщо в одинарних моделях найпопулярніший вид складання - це книжкою, то в колясках для двійні - тростиною. Коляски-тростини мають найбільш компактні габарити в складеному вигляді, адже вони складаються як в довжину, так і в ширину. За рахунок цього і вага у них невелика і варіюється від 9 до 12 кг. Коляска тростинка для двійні має паралельне розташування блоків і ширина колісної бази у неї майже така ж, як у колясок з народження.

Також існує дуже схожий тип складання, який називається «парасолькою». Відрізняється він від типу складання тростиною тільки тим, що у коляски в складеному вигляді всі чотири колеса залишаються знизу. За рахунок цього вона може сама стояти у вертикальному положенні, і передні колеса не бруднять каптур. За всіма своїми характеристиками коляски-парасольки ідентичні з колясками-тростинами.

Якщо ж вам більш важлива ширина шасі, ніж компактність і вага, ви завжди можете розглянути коляски з послідовним розміщенням блоків. У більшості випадків вони складаються «книжкою» (в окремих випадках парасолькою) і мають механічні прогулянкові блоки.

Висновок

Обираючи коляску для близнюків або для погодок, в першу чергу варто відповісти собі на кілька питань: як і де ви її будете використовувати; чи часто ви будете перевозити коляску в машині; де ви будете зберігати коляску; чи потрібна вам функція установки автокрісел на шасі? Після відповідей на ці питання, вам стане ясно, який саме тип коляски вам підійде найбільше: легкий, компактний, довгий, широкий і тд. Якщо ж у вас залишаться питання або сумніви - радимо відвідати наші магазини. Там представлені коляски на будь-який смак: зимові, літні, преміальні, недорогі. Також ви отримаєте якісну консультацію, відповіді на всі питання і навіть особисто зможете протестувати необхідний Вам продукт. Також будемо раді відповісти на ваші запитання за телефоном гарячої лінії:

0-800-75-71-75 (безкоштовно)