0-800-75-71-75 Бесплатно со всех номеров
Подбор по фильтрам
Льняная повязка для сна в автокресле Лин-Текс Льняная повязка для сна в автокресле Лин-Текс Льняная повязка для сна в автокресле Лин-Текс Льняная повязка для сна в автокресле Лин-Текс
Артикул: пдса Код товара: 9592

Льняная повязка для сна в автокресле Лин-Текс

Доставка
Новая почта (отделение)
Новая почта (почтомат)
Самовывоз
ТЦ "Детский мир" Киев
ТРЦ "COSMO Multimall" Киев
СТРЦ "Спартак" Львов
ТОЦ "Fabrik" Львов
Avtokrisla.com Днепр
ТЦ "Новый Привоз" Одесcа
Склад Киев
Проверить наличие
Наш курьер (Только Киев)

Засыпая в автокресле, во время путешествия в автомобиле, малыши часто склоняют голову, напрягая при этом ещё неокрепшие шейные позвонки. А при резком торможении такое положение может быть ещё и травмоопасным. Льняная повязка для сна будет поддерживать голову юного путешественника, а льняной наполнитель внутри повязки будет оказывать положительное влияние на кожу ребенка. В случае загрязнения повязки, наполнитель можно вынуть а чехол постирать.

Бренд
Назначение
Повязка для сна
Такий засіб є небезпечним для життя дитинки, так як при різкому гальмуванні голівка дитини анатомічно йде вперед, а ця пов'язка затримає голову зверху, тоді як тулуб шарпнеться вперед - в такий момент може статися перелом ! Не продавайте все підряд!
Доброго дня. При різкому гальмуванні тіло дитини, пристебнуте ременями, не продавиться вперед. Гумка якісна та еластична не фіксує голову дитини статично та у разі гальмування розтягнеться. До того ж пов'язки саме такого типу виробляють у багатьох країнах.
Доброго дня. Дякуємо за Ваш відгук. Кожна думка важлива для нас. Зі свого боку хочемо повідомити, що даний виріб виготовлений з рахуванням всіх норм та правил безпеки. Саме тому у якості кріпильного елементу використовується еластична стрічка, яка, завдяки своїм розтяжним якостям фіксує голову дитину не статично. Таке кріплення, в разі різкого гальмування, дозволяє голові дитини інерційно рухатись в напрямку руху. Тому така пов'язка є цілком надійною безпечною.