0-800-75-71-75 Пн.-Вс.: с 9:00 до 22:00
Подбор по фильтрам
Новинка Автокресло BRITAX ROMER ADVANSAFIX IV M (Fire Red) - фото | Интернет-магазин автокресел, колясок и аксессуаров для детей Avtokrisla
Автокресло BRITAX ROMER ADVANSAFIX IV M (Fire Red) Автокресло BRITAX ROMER ADVANSAFIX IV M (Fire Red) Автокресло BRITAX ROMER ADVANSAFIX IV M (Fire Red) Автокресло BRITAX ROMER ADVANSAFIX IV M (Fire Red) Автокресло BRITAX ROMER ADVANSAFIX IV M (Fire Red) Автокресло BRITAX ROMER ADVANSAFIX IV M (Fire Red) Автокресло BRITAX ROMER ADVANSAFIX IV M (Fire Red) Автокресло BRITAX ROMER ADVANSAFIX IV M (Fire Red) Автокресло BRITAX ROMER ADVANSAFIX IV M (Fire Red) Автокресло BRITAX ROMER ADVANSAFIX IV M (Fire Red) Автокресло BRITAX ROMER ADVANSAFIX IV M (Fire Red) Автокресло BRITAX ROMER ADVANSAFIX IV M (Fire Red) Автокресло BRITAX ROMER ADVANSAFIX IV M (Fire Red) Автокресло BRITAX ROMER ADVANSAFIX IV M (Fire Red) Автокресло BRITAX ROMER ADVANSAFIX IV M (Fire Red) Автокресло BRITAX ROMER ADVANSAFIX IV M (Fire Red) Автокресло BRITAX ROMER ADVANSAFIX IV M (Fire Red) Автокресло BRITAX ROMER ADVANSAFIX IV M (Fire Red) Автокресло BRITAX ROMER ADVANSAFIX IV M (Fire Red)
BRITAX-ROMER

Автокресло BRITAX ROMER ADVANSAFIX IV M (Fire Red)

Выберите цвет: Fire Red
Товар есть в наличии
в оффлайн магазинах:
ТЦ "Детский мир" Киев
ТРЦ "Космополит" Киев
ТРЦ "Караван" Киев
ТЦ "Новый Привоз" Одесcа
ТЦ "Новый Привоз" (Мебель) Одесcа
ТРЦ "Караван" Харьков
ТРЦ "Караван" Днепр
СТРЦ "Спартак" Львов
Есть в наличии
9 390 грн
3
«Оплата частями» от ПриватБанка до 3 платежей
4
«Покупка частями» от Monobank до 4 платежей
Кредит 12
Кредит до 12 платежей
10 321 грн
10 370 грн
10 673 грн
10 740 грн
10 530 грн
10 590 грн
10 131 грн
10 170 грн
10 055 грн
10 090 грн
10 008 грн
10 040 грн
Группа
Стандарт безопасности
Рост ребенка
Бренд
Гарантия
36 мес
Вес ребенка
Направление поездки
Установка на коляску
Нет
Количество режимов отдыха
3
Собственные ремни безопасности
Столик безопасности
Ні
Регулировка высоты внутренних ремней
6
Регулировка подголовника
Да
Крепление автокресла
Дополнительная боковая защита
Нет
Ткани стираются в машинке
Да
Дополнительные свойства
регулировка угла наклона, система SecureGuard
5 199 грн
3
«Оплата частями» от ПриватБанка до 3 платежей
4
«Покупка частями» от Monobank до 4 платежей
Кредит 12
Кредит до 12 платежей
3
6 240 грн
3
«Оплата частями» от ПриватБанка до 3 платежей
4
«Покупка частями» от Monobank до 4 платежей
Кредит 12
Кредит до 12 платежей
5 460 грн
3
«Оплата частями» от ПриватБанка до 3 платежей
4
«Покупка частями» от Monobank до 4 платежей
Кредит 12
Кредит до 12 платежей
5
8 890 грн
3
«Покупка частями» от Monobank до 3 платежей
Кредит 4
Кредит до 4 платежей
4
7 497 грн
8 820 грн
3
«Покупка частями» от Monobank до 3 платежей
Кредит 4
Кредит до 4 платежей
1
На прошлой неделе приобрели данное кресло. Хорошая защита головы, боковая защита, имеет угол наклона. Крепится проще простого. Заказали доставку, привезли быстро, и ещё раз рассказали про кресло. Ткань съёмная для стирки. Очень довольны своим выбором.
Ось таке ми вибрали крісло для своєї дитини на вік від року і до кінця, крісло змішаної групи 1-2-3 Britax Romer Advansafix. Взагалі, змішані групи вважаються не найкращим варіантом, тому що в них зазвичай в якомусь із вікових груп дитині буде незручно (тобто або маленькому буде занадто вільно, або потім підросла буде занадто тісно). У цього крісла ніби як є шанси виявитися зручним для будь-якої дитини.
Одним з головних параметрів вибору крісла були результати незалежних краш-тестів, у цього крісла вони чудові,буде служити багато років, якість виготовлення, регулювання положення для сну, знімні чохли.
Ми покупкою дуже задоволені, крісло відповідає всім нашим запитам.
Після того як дитині виповнився рік і він виріс з автолюльки, яка входила в комплект коляски тоансформера, ми почали вибирати дитяче автокрісло. Зараз на ринку пропозицій дуже багато, тому вибір звичайно не простий. Перш за все хотілося, щоб система кріплень була isofix, тому що вона максимально фіксує крісло в трьох місцях (два кріплення під спинкою заднього дивана і ремінь з "якорем" за спинкою дивана). практично на всіх автомобілях є можливість встановити крісло з даною системою кріплень. Далі вирішили відразу купувати крісло на всі групи вікових груп 1-2-3,так як покупка не дешева, а кожні два роки преобретать нове крісло не хотілося. В цьому кріслі зручно себе почуватиме і маленька дитина і дитина постарше, тому що є регулювання по висоті підголівника. Для маленьких дітей, що на мій погляд важливо, так само є регулювання по куту посадки, особливо це може стати в нагоді в тривалих поїздках, якщо дитина буде спати.П'ятиточкові внутрішні ремені, теж є дуже важливими для безпеки в поїздках, так як забезпечують більшу фіксацію дитини в кріслі. Загалом ми зупинили свій вибір саме на моделі Romer Advansafix і не пошкодували, дійсно дуже вдале крісло хоч і не дешеве, але за то його одного буде достатньо поки дитина росте.
Їздимо рідко, і хотіли подивитися «довгограюче» крісло, щоб вистачило на більшу частину «проблемного» віку. З огляду на, що моделі 1-2-3 у хороших виробників не популярні, а найпоширеніші - це моделі зі столиком, де дитина, немов шпрота в консервній банці. Так ось ця модель, яка і 1-2-3, і з нахилом, і зі зручним регулюванням плечових ремней.Крісло-вогонь!
Крутое кресло, всем доволен!
Отличный магазин,хороший подход ребят.Бесплатная доставка!!!Все на высшем уровне!!!Спасибо огромное!!!
Загалом ми зупинили свій вибір саме на моделі Romer Advansafix і не пошкодували.
Зараз на ринку пропозицій дуже багато, тому вибір звичайно не простий. Перш за все хотілося, щоб система кріплень була isofix, тому що вона максимально фіксує крісло в трьох місцях.
Вирішили відразу купувати крісло на всі групи вікових груп 1-2-3, так як покупка не дешева, а кожні два роки преобретать нове крісло не хотілося.Широка посадка, великий кут нахилу.Головне що не всі моделі групи 1.2.3 змінюють кут нахилу ,в цій моделі він є.
Купівлею дуже задоволені.Всім рекомендуємо магазин Автокрісла в місті Харкові.
Надежное автокресло, хорошего качества, в чем мы и не сомневались. Удобная спинка,сидение и подголовник, спасибо магазину за быстрое обслуживание.Бесплатная доставка!!!